Daminion

Multimedya Dosya Organizasyonu ve Yönetimi Programı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 31.49 MB
  • Version 2.0.0.911
  • Dil İngilizce
  • Firma Daminion Software
Bilgisayarınızda bulunan multimedya dosyalarını en hızlı ve kolay bir şekilde organize edebilmenizi sağlayan Daminion, kullanımı oldukça kolay bir organizasyon yazılımıdır.

Bilgisayarınızda bulunan multimedya dosyalarını en hızlı ve kolay bir şekilde organize edebilmenizi sağlayan Daminion, kullanımı oldukça kolay bir organizasyon yazılımıdır.

Bilinen tüm multimedya dosya formatlarını destekleyen program ayrıca PDF dökümanlarını da desteklemektedir. Resim, video, müzik ve PDF' leri organize edebileceğiniz yazılım da bulunan çeşitli filtreleme seçeneklerini kullanarak dosyaları arayabilir, yerlerini değiştirebilir, açabilir ya da izleyebilirsiniz. Buna ek olarak dosyaları web tarayıcınız üzerinden de görüntülemenize olanak tanıyan yazılım ile ayrıca yeni taşıdığınız dosyaları da programa hızlı bir şekilde tanıtabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra format dönüştürme aracı olarak da kullanabileceğiniz Daminion programı ile fotoğraflarınızı Flickr ve Facebook hesabınıza gönderebilir, bilgisayarınızda bulunan çift dosyaları kaldırabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Daminion indir